jawon-accuniq teknik

  Jawon- Accuniq  teknik servis   marka vücut analiz cihazlarınıza BAKIM – ELEKTRONİK KART TAMİRİ -KALİBRASYON – ve BODYPASS -Contact Plus  YAZILIM Hizmeti firmamızda detaylı olarak yapılmaktadır. Tüm sorun ve sorularınız için iletişime geçiniz…özel servisiyiz tüm ekipmanlarınıza garantili, ekonomik , hızlı teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

ACCUNIQ VÜCUT ANALİZ CİHAZLARI  ÖZEL TEKNİK SERVİSİ :   DMRL MEDİKAL OLARAK  PIYASADAKI TUM VÜCUT ANALİZ CİHAZLARI SATIŞI VE ALIS – SATIS SONRASI TEKNIK SERVIS HIZMETI  SUNMAKTAYIZ…

ACCUNIQ Bilgisayar yazılımı,ve tüm vücut analiz cihazları bilgisayar yazılımı ,Elektronik kart arızaları ve çözümleri , kalibrasyon, bakım onarım için iletişime geçiniz.

DMRL MEDİKAL – TEL : 0553 391 67 04

Belirtilen Marka ve modellerin Özel Servisiyiz tüm ekipmanlarınıza garantili, ekonomik , hızlı teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Teknik servisimiz TSE hizmet yeri yeterlilik belgesine sahiptir. Yapmış olduğumuz onarımlar garantilidir. Onarım sonrası cihaza ait tüm test ve kontroller uzman ekibimiz tarafından üst seviye simülatör ve test cihazları ile yapılmaktadır.

Onarım öncesi arıza tespiti ücretsiz olarak yapılmaktadır. Onayınıza istinaden onarım işlemi başlatılmaktadır.
Belirtilen Marka ve modellerin teknik servis ve yedek parça desteği sağlamaktayız.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz…

 

Whatsapp Mesaj Gönder