Hakkımızda

2017 yılında hizmete geçen firmamız medikal sektörün dünyanın önde gelen ülkelerinden ,Güney Kore ve İspanya firmalarının Türkiye'nin Satış Sonrası medikal ürünlerinin , eğitim ve teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Esas amacımız satış sonrası hizmet ilkesi ile hareket etmek olmuştur.13 yıllık teknik bilgi-birikim ve tecrübeyle medikal teknik – satış ve satış sonrası özel servis hizmeti olarak sizlere hizmeti bir tık öne getirerek DMRL medikal olarak siz değerli ailemiz için var olmuş bulunmaktayız.


Dmrl Medikal, hizmet verdiği sağlık sektöründe kazanmış olduğu tecrübe ve deneyim ışığında geniş ürün yelpazesiyle , medikal çözüm ortağınız olarak tıbbi cihaz ve medikal ürünlerle ilgili uzman kadrosuyla satış-pazarlama ve teknik servis hizmeti vermektedir.


Dmrl Medikal olarak hedefimiz sektöre daima kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mevcut güveni daimi kılmaktır. Medikal sektörünün olmazsa olmazı kalite ve güven unsurları firmamızın öncelikli sloganı olup, sektörde her geçen gün daha fazla yol almamızda bize çok fazla getirileri olan unsurlardır.


Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmeti asla benimsememiş olup, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz. Ürün seçeneğinin oldukça fazla olduğu medikal sektöründe müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ürünü edinmeleri bizim için oldukça önem arz etmektedir.


Müşterilerimizin ürünlerimizden ve firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyacağı memnuniyet bizim bu sektördeki çalışma azmimizi daha da arttıracaktır.

    DMRL MEDİKAL TEKNİK SERVİS
     0 553 391 67 04

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLEMİZ SİZLER VAR OLDUKÇA VARIZ İLKESİNDE HAREKET EDİYORUZ,

SİZLERE DEĞER VERİYOR VE DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ,

BİZDEN FİYAT ALMADAN İŞLEMLERİNİZİ YAPMAMANIZI ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ…

Whatsapp Mesaj Gönder